Lecznicze właściwości soku z granatu

Lecznicze właściwości soku z granatu

Źródło młodości

O jego przeciwstarzeniowych właściwościach świadczy skład granatów. Są one bogate w antyoksydanty, czyli znane przeciwutleniacze odpowiadające za zwalczanie wolnych rodników. A po polsku oznacza to, że substancje zawarte w granatach spowalniają proces utleniania, czyli starzenia się komórek. Antyoksydanty ponadto pomagają chronić organizm przed nowotworami, chorobami serca i ogólnie zmianami miażdżycowymi oraz przed chorobą Alzheimera. Regularne picie soku z granatu ma działanie wspomagające w udrażnianiu żył i zmniejszeniu poziomu złego cholesterolu we krwi. Dlatego też polecany jest szczególnie osobom starszym i z chorobą wieńcową.

Samo zdrowie dla każdego!

Sok z granatu mogą pić wszyscy. Ze względu na dużą zawartość witaminy C dobrze jest mieć go podczas grypy lub przeziębienia. Zawiera ponadto niacynę, czyli witaminę B3 (PP), która hamuje toksyczne działanie leków i związków chemicznych, odpowiada za regulację poziomu cholesterolu we krwi oraz za nasze dobre samopoczucie :) – ma bowiem korzystny wpływ na układ nerwowy. Udowodniono także, że działa ochronnie na dziecko w łonie matki, zapobiegając uszkodzeniom mózgu.

KUP ZDROWY SOK Z GRANATU W NASZYM SKLEPIE - KLIK

sok z granatu to naturalny eliksir młodości


Pin It


Komentarze

  • / środa, 2014-10-01 11:08
    Owoc granatu jak i sok to skarbnica cennych składników bez której nie można się obejść, codziennie piję sok z granatu i czuję się rewelacyjnie.