Centrum Obsługi Klienta

Dostawa

Ekoj.pl E sklep bez E dodatków! Zdrowe zakupy z dostawą do domu.

Jesteśmy sklepem internetowym, ale nie wysyłamy paczek pocztą. Wszystkie produkty dostarczamy własnym transportem chłodniczym na terenie Poznania i okolic.

Sprawdź gdzie dowozimy i jak działamy :)

Stefy dostaw - Poznań i gminy ościenne

Dostawy lokalne są realizowane od ŚRODY do PIĄTKU w godzinach 16.00-22.00 na terenie Poznania i prawie całego powiatu poznańskiego.

Jeśli nie mieszkasz na terenie dowozów lokalnych, być może w niej pracujesz, masz znajomych lub rodzinę, do której moglibyśmy dostarczyć Twoje zakupy. Stale pracujemy nad poszerzeniem strefy dowozów.

Strefa I: miasto Poznań oraz gminy: Komorniki, Luboń, Mosina, Puszczykowo

  • Koszt dostawy przy zamówieniu 0-48,99zł: 14,90zł
  • Koszt dostawy przy zamówieniu 49-98,99zł: 4,90zł
  • Koszt dostawy przy zamówieniu od 99,00zł: GRATIS

Strefa II: gminy: Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Kórnik, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne + miejscowości Kiekrz, Siekierki Małe, Siekierki Wielkie, Trzek

  • Koszt dostawy przy zamówieniu 0-48,99zł: 14,90zł
  • Koszt dostawy przy zamówieniu 49-148,99zł: 9,90zł
  • Koszt dostawy przy zamówieniu od 149,00zł: GRATIS

Strefa III: gminy: Rokietnica (bez Kiekrza - II strefa), Stęszew oraz wybrane miejscowości w gminach Kostrzyn (Kostrzyn, Skałowo, Wróblewo) i Pobiedziska (Barcinek, Biskupice, Bugaj, Jankowo, Jerzykowo, Kowalskie)

  • Koszt dostawy przy zamówieniu 0-48,99zł: 14,90zł
  • Koszt dostawy przy zamówieniu 49-248,99zł: 9,90zł
  • Koszt dostawy przy zamówieniu od 249,00zł: GRATIS

Kiedy zamówić?

Złóż zamówienie do każdej NIEDZIELI DO 24:00

Dostawa w ŚRODĘ, CZWARTEK, PIĄTEK 16-22

Świeże produkty dowozimy w ŚRODY, CZWARTKI i PIĄTKI od 16:00 do 22:00. Produkty te są bowiem odbierane bezpośrednio od producentów specjalnie dla Ciebie. O dniu dostawy decyduje produkt z najdłuższą dostępnością.

PAMIĘTAJ! Aby otrzymać produkty świeże w ŚRODĘ, CZWARTEK lub PIĄTEK, powinieneś złożyć zamówienie do poprzedzającej je NIEDZIELI do godziny 24.00. Zamówienia zawierające produkty świeże, złożone po tym terminie, zostaną z dużym prawdopodobieństwem zrealizowane w kolejnym tygodniu.

O ostatecznym terminie dowozu Twoich zakupów (dniu oraz 1,5h okienku dostawy) poinformujemy w osobnym mailu, który wysyłamy zawsze we wtorek poprzedzający dni dostaw w danym tygodniu. Planowany dzień dostawy, po przekazaniu zamówienia do realizacji (we wtorek), będzie widoczny także na Twoim koncie w sekcji "zamówienia w realizacji" oraz pod linkiem, który otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie.

Zamówienie na mięso i wędliny Limeko, Wasąg, nabiał Kniaź i pieczywo Biopiekarz należy złożyć do PIĄTKU DO 9:00 (dostawa w kolejnym tygodniu)

Zamówienie na garmażerkę Produkty Klasztorne należy złożyć do CZWARTKU DO 9:00 (dostawa w kolejnym tygodniu)

W razie pytań - jesteśmy do dyspozycji ahoj@ekoj.pl