Centrum Obsługi Klienta

Ekoj.pl Twój eko sklep

Ekoj.pl - E sklep bez E dodatków

Ahoj! Witajcie w świecie prawdziwych smaków. Ekoj to miejsce wypełnione pasją do gotowania i zdrowego jedzenia. Współpracujemy z producentami i rolnikami, którzy jak my wierzą, że jedzenie nie potrzebuje żadnych sztucznych dodatków, aby doskonale smakować. Ekologiczne, tradycyjne, regionalne, zapomniane - takie produkty lubimy najbardziej i pragniemy się nimi dzielić z Wami. Naturalnie, dla rodziny!

Nasze zasady

naturalne produkty - Tylko naturalne i zdrowe produkty. Większość z nich posiada certyfikat żywności ekologicznej. Mamy też regionalne i tradycyjne specjały. Każdy produkt dokładnie sprawdzamy pod kątem składu. Wybór ułatwiają proste do zapamiętania ikonki informacyjne.

rodzina - Chcemy byście poczuli się u nas jak w rodzinnym domu. Przypomnimy Wam smaki dzieciństwa i odkryjemy nowe specjały zdrowej kuchni. W naszym sklepie dbamy o każdego członka rodziny od malucha po seniora. Wspólne gotowanie zbliża. 

gwarancja jakości - Zawsze zdrowo i świeżo. Najwyższa jakość produktów jest dla nas najważniejsza. Mamy świadomość, że dostarczanie żywności wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i dbamy o to na każdym etapie zamówienia.

szybkość - Pragniemy dostarczać produkty jak najszybciej się da :) Przy każdym produkcie można znaleźć informację o przewidywanym czasie dostawy. W koszyku znajduje się podsumowanie w jakim czasie dostarczymy całość zamówienia.

ochrona środowiska - Dowozimy towar na terenie Poznania i okolic własnym pojazdem - jeden samochód dostarcza zakupy do wielu domów, nie trzeba jechać po zakupy samemu. Wiele rodzin na zakupach to już wiele samochodów. 

        

Co nas wyróżnia?

najlepsze produkty - Wybieramy produkty zaufanych producentów i rolników. Poddawane naturalnym procesom przetwarzania zachowują smak i wartości odżywcze. Nieustannie poszukujemy nowych, ale i zapomnianych specjałów.

•  smaczne przepisy - Uwielbiamy gotować, dlatego wymyślamy, eksperymentujemy i inspirujemy się ciekawymi przepisami. Jeśli pierwszy raz kupicie quinoa lub bulghur pomożemy Wam znaleźć pomysł na zdrowe danie. Przepisami dzielimy się na stronie w portalu.

artykuły o zdrowej kuchni - Ekoj to więcej niż sklep. Jesteśmy miejscem, w którym możesz poczytać w wolnej chwili o naturalnej kuchni. Piszemy o mąkach, miodach, sokach, kaszkach, tradycyjnej kuchni, smaku wiejskich przetworów.... A także o rolnictwie ekologicznym, recenzujemy książki, publikujemy wywiady ze specjalistami, informujemy o ważnych wydarzeniach :)

profesjonalizm i uprzejmość - Ekoj to nasza pasja, a profesjonalizm jest jedną z cech, która jest nam bliska. Kupowanie w Ekoj jest proste, nawet jeśli to Wasz pierwszy raz w sklepie internetowym - zawsze pomożemy z uśmiechem na twarzy :)

rodzinna atmosfera - to co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają. To słoiczek dżemu, który smakuje jak przed laty, słodycz prawdziwego miodu, zapach polnych ziół.


Skontaktujesz się z nami:
mailowo: ahoj@ekoj.pl
lub telefonicznie: 665 44 35 65