Centrum Obsługi Klienta

Ekoj.pl Twój eko sklep

Ekoj.pl - E sklep bez E dodatków

Sklep ekologiczny

Ahoj! Witajcie w świecie prawdziwych smaków. Ekoj to miejsce wypełnione pasją do gotowania i zdrowego jedzenia. Współpracujemy z producentami i rolnikami, którzy jak my wierzą, że jedzenie nie potrzebuje żadnych sztucznych dodatków, aby doskonale smakować. Ekologiczne, tradycyjne, regionalne, zapomniane - takie produkty lubimy najbardziej i pragniemy się nimi dzielić z Wami. Naturalnie, dla rodziny!

Dlaczego my?

Najlepsze produkty - Wybieramy produkty zaufanych producentów i rolników. Poddawane naturalnym procesom przetwarzania zachowują smak i wartości odżywcze. Nieustannie poszukujemy nowych, ale i zapomnianych specjałów.

BIO to BIO  - Wszystkie produkty oznaczone w tytule jako BIO posiadają certyfikat ekologiczny, który można sprawdzić na naszej stronie >> Działamy przejrzyście.

Świeże produkty zamawiane specjalnie dla Ciebie  - Dlatego mamy określone terminy zamawiania. Mali rolnicy ekologiczni i wytwórcy muszą mieć czas na zbiór, przygotowanie lub wyprodukowanie zamawianej przez nas ilości produktów. Dzięki temu otrzymujesz najświeższe zakupy prosto do domu!

Gwarancja jakości Ekoj.pl - Bardzo szybkie i sprawne rozpatrywanie ewentualnych reklamacji >>

 

Ochrona środowiska - Żywność ekologiczna to także troska o środowisko. Dlatego oprócz tego co dostarczamy, dbamy też o to, jak to robimy:

• Dowozimy zakupy własnym transportem chłodniczym. W jeden rejon towar dostarcza jeden pojazd. Jest to ekologiczniejsze rozwiązanie, niż jazda po zakupy do sklepu stacjonarnego. Wielu kupujących to wiele pojazdów. 

• Zakupy pakujemy w torby z papieru ekologicznego.

• Zamiast foliówek używamy torebek z folii kompostowalnej.

• Zamawiamy wiele produktów w zbiorczych opakowaniach (luzem), dzięki czemu produkty nie mają jednostkowych opakowań z plastiku. Motywujemy rolników, aby korzystali z jak najbardziej ekologicznych opakowań lub ograniczyli je do minimum.

   

smaczne przepisy - Uwielbiamy gotować, dlatego wymyślamy, eksperymentujemy i inspirujemy się ciekawymi przepisami. Przepisami dzielimy się na stronie w portalu.

profesjonalizm i uprzejmość - Ekoj to nasza pasja, a profesjonalizm jest jedną z cech, która jest nam bliska. Kupowanie w Ekoj jest proste, nawet jeśli to Wasz pierwszy raz w sklepie internetowym - zawsze pomożemy z uśmiechem na twarzy :)

100% polska firma rodzinna - Od zawsze marzyliśmy o wspólnej firmie. Nie jesteśmy modnym start-upem, ani platformą zakupową. Jesteśmy sklepem online, który mamy nadzieję przekazać kiedyś naszym dzieciom. Chcemy, aby Ekoj.pl zawsze był ciepłym, rodzinnym biznesem. Nad liczby przedkładamy uczciwą, ciężką pracę i jakość. Chcemy, aby także Wasze dzieci dorastały razem z nami i cieszyły się owocami pracy ekologicznych wytwórców.


Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, czytaj dalej :)

rabat na okrągło - Zrób zakupy przynajmniej raz w miesiącu za min. 200zł, a automatycznie otrzymasz rabat 3% na kolejne zakupy. Szczegóły na stronie>>

własny magazyn chłodniczy - Mamy dwie komory chłodnicze. Osobno na warzywa i owoce, osobno na spakowane zamówienia. Oprócz tego ryby, mięso i nabiał są przechowywane w szafach chłodniczych. Kiszonki też mają swoją lodówkę, a mrożonki wiadomo - szafę mroźniczą. 

monitoring temperatury online - Cały czas monitorujemy temperaturę w naszych urządzeniach chłodniczych i w samochodach za pomocą sprytnych urządzeń, które wysyłają nam w razie czego alerty.

 

możliwość płatności kartą u kierowcy - Brak gotówki w domu to żaden problem. Nasi kierowcy mają terminale płatnicze. 

natychmiastowe zwroty nadpłat - Nie przetrzymujemy Twoich pieniędzy. Szczególnie w przypadku zamawiania produktów zmiennowagowych, może się zdarzyć, że w Twoim zamówieniu powstanie nadpłata. Zwrot środków zlecamy wówczas podczas wystawiania paragonu w dzień dostawy. Dostajesz zatem natychmiastowy zwrot. Nie tworzymy wirtualnych portfeli, z których musisz zlecać wypłatę środków.

możliwość okeślenia swoich preferencji godzinowych przy dostawie - Wystarczy, że w komentarzu do zamówienia zostawisz nam informację jaki przedział godzinowy jest dla Ciebie odpowiedni (jeździmy od 16 do 22)

SMS przed dostawą - Oprócz powiadowmienia mailowego o dniu dostawy, otrzymasz także sms (lub telefon) od naszego kierowcy na 30-90 minut przed dostawą, że do Ciebie zmierza :)

 

uczciwie i szybko płacimy dostawcom wspierając rozwój lokalnych małych rolników, wytwórców - Od początku działalności to dla nas priorytet. Najpierw płacimy wszystkim naszym dostawcom. Nigdy nie zwlekamy z płatnościami, dzięki czemu nasi dostawcy mają pewne źródło dochodu.

konkurencyjne ceny - W stosunku do cen w sklepach stacjonarnych, nasze ceny są atrakcyjne. Wiele produktów odbieramy bezpośrednio od rolników i producentów, co obniża ich koszt. Dodatkowo mamy niski próg darmowej dostawy. Dzięki temu nie ponosisz kosztów dojazdu do sklepu. 

szeroki wybór mrożonek - Kiedy nie ma sezonu na niektóre owoce lub warzywa, warto wspomóc się mrożonkami. Zachowują one prawie wszystko to co w świeżej roślinie. Mrożonki przechowujemy w kontrolowanej temperaturze w szafie mroźniczej. Do zamówień trafiają tuż przed wyjazdem i są transportowane w wypełnionymi wkładami chłodzącymi styroboxami z atestem higienicznym.


Nasi klienci też nas lubią

"Ostatnie zamówienie na 6 z plusem. Wszysto w superhiper jakości. Dziękuję!”

"Bardzo dziękuję za ostatnie zakupy! Mięso rewelacja - mój Syn małojadek wyłącznie mięsko od Państwa je w każdej formie. Z nieba mi spadliście naprawdę!"

„Jednak bardzo miło, że Państwo tak dbają o komfort klienta. W ogóle uważam, że firma świetnie się sprawdza. Na pewno jest bezkonkurencyjna"

„Bardzo dziękuję za super obsługę, tak rzadko niestety spotykaną w tym kraju. Zareagowaliście od razu kiedy coś się nie zgadzało, powiadomiliście o braku zamówionych produktów, kierowca był zgodnie z prośbą do 19:00. Jestem Waszym nowym klientem, ale właśnie dlatego życzę Wam abyście nigdy nie zeszli z poziomu na który weszliście i aby współpraca z Wami zawsze była taką przyjemnością jak dzisiaj. Pozdrawiam serdecznie i do następnych razów”

"Dobry wieczór, Zakupy dotarły, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję i pozdrawiam"

"Uwielbiam wasz sklep, zawsze można coś dobrego wyczarować pozdrawiam"

"Dobry wieczór, chciałam podziękować za Państwa owocną pracę nie tylko w okresie covid-19, ale również i w normalnym trybie. Jesteście NAJLEPSI! Pozdrawiam!!!"

"Bardzo dziękujemy za dzisiejszą dostawę i za Waszą pracę. Super że jesteście i macie energię do działania. Dużo zdrowia i siły życzymy na ten trudny dla wszystkich czas."

"Dziękujemy za to, że jeszcze macie siły działać. Życzę zdrowia i pozdrawiam"

"Bardzo dziękujemy, zakupy dotarły! A Pan Adam mega miły, uśmiechnięty i pomocny :)))"

"Trzymajcie się ciepło i zdrowo. Bardzo, bardzo dziękuję za Wasz trud. Przesyłam serdeczności!"

"Pozdrawiam i podziwiam, że w tak nietypowych warunkach udaje się Państwu wszystko zorganizować. Informacje na Facebooku są bardzo pomocne"

"Rozumiem ograniczenia, bardzo dziękuję za państwa pracę w tym ciężkim okresie, dzięki temu przyczyniacie się państwo do ograniczenia ruchu ludzi i tym samym nowych przypadków choroby"

"Dziękuję za zakupy wspaniałe wszyscy bardzo zadowoleni"

"Kierowcy zawsze mili, zawsze uśmiechnięci, zawsze mają chwilę aby zamienić z nami parę słów. Uwielbiam Was jako osoby, jak i Wasz sklep."

"Dobry wieczór, zakupy już u mnie. Właśnie trwa degustacja :) Bardzo dziękuję za pierwsze bezproblemowe zakupy. Na pewno wrócę po kolejne :)"

"Bardzo się cieszę, że doceniacie Państwo stałych klientów, to miłe i z pewnością zbuduje jeszcze większą lojalność tych klientów w przyszłości :)"

"Dziękujemy pięknie za wczorajszą dostawę wszystko extra !!!"


Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz do nas napisać w każdej sprawie.

Asia i Mateusz Leońscy wraz z zespołem Ekoj.pl


Skontaktujesz się z nami:
mailowo: ahoj@ekoj.pl
lub telefonicznie: 665 44 35 65 
(tel. czynny PON-PT 10:00-16:00)