Dostawy na 10 tydzień :) 10-12 marzec

Dostawy na 10 tydzień :) 10-12 marzec

Przepis na marzec

W tym miesiącu proponujemy Wam takie małe pożegnanie z zimą. Jeszcze musimy czekać na młodą polską EKO zieleninę, zatem wykorzystujemy produkty ze spiżarki, warzywa okopowe oraz kiszonki. Co nam powstało? Pyszny pikantny gulasz warzywny z kimchi. Przepis jest wegetariański, ale jesli ktoś lubi, może go wzbogacić podsmażoną kiełbaską i będzie równie dobry.

 

P.S. Mamy dla Was kod rabatowy na kasze ekologiczne -2zł na każdą kaszę! Na każde opakowanie kaszy! Tak, tak! Kod kasza2 wystarczy dodać w odpowiednim miejscu w koszyku. Kod jest ważny do 8 marca.


Nowości

Te nowości szczególnie polecamy Wam w najbliższej dostawie :)

 • Starpharma
 • Wysyłka w 24h
  • bez dodatku cukru
  • bezglutenowe
  • WEGAŃSKIE
6g
381,67 zł / 1kg
2,29
0


UluBIOny produkt

W tym tygodniu produktem tygodnia jest ekologiczna soczewica czerwona. W związku z tym do niedzieli jest taniej 20% :)

Soczewica zawiera dużo białka. Wegetarianie z powodzeniem zastępują nią białko zwierzęce w diecie. To jedno z najlepiej przyswajalnych białek roślinnych. Dodatkowo soczewica jest źródłem potasu i kwasu foliowego. Warto po nią sięgać przy diecie obniżającej poziom cholesterolu. Mogą ją również zjadać codziennie osoby z nadciśnieniem.

 • Bio Planet
 • Wysyłka w 24h
  • EKOLOGICZNE
400g
23,60 zł / 1kg
9,44
0


Zachęcamy cały czas do korzystania z dostaw bezkontaktowych. Wystarczy w komentarzu do zamówienia zostawić taką informację oraz wybrać przelew online. W przypadku dostaw tradycyjnych, przypominamy o możliwości płatności kartą. Terminale są na bieżąco dezynfekowane. Kierowcy noszą maseczki, do naszego magazynu wstęp mają tylko zdrowi pracownicy i dostawcy.

Zamówienia przyjmujemy do każdej NIEDZIELI DO 24:00. Dostawy środa-piątek.

Pozdrawiamy!

P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :) Wspieraj lokalny biznes :)

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polecisz nas w "Googlach" LINK>>

#wybierzBIO Ekoj.pl - E sklep bez E dodatków

 


Pin It


Komentarze