Dostawy na 27 tydz. :) 6-8.07 ŚR-PT Poznań Wrocław

Dostawy na 27 tydz. :) 6-8.07 ŚR-PT Poznań Wrocław

Ahoj! W nadchodzącym tygodniu czeka Was prawdziwy urodzaj! Nowy dostawca serów, sporo warzyw prosto z gospodarstwa ekologicznego, bio porzeczki i polskie borówki eko z Borówkowego Gaju. To jest pełnia szczęścia :)


Nowość - Tradycyjne Sery Łomnickie

W naszym sklepie pojawił się nowy dostawca. I to jaki! Ponad 50 serów, serków, twarożków, jogurtów prosto z rodzinnego gospodarstwa ekologicznego Państwa Sokołowskich. Zwierzęta pasą się podziwiając widok na Śnieżkę. Sery powstają natomiast według oryginalnych receptur właścicieli z tylko naturalnych składników.

Mamy do wyboru sery krowie. Dojrzewające i młode. O wyraźnym smaku i delikatne. Są wędzone i z dodatkami. I tak np. jest "NieWinna Krówka" - ser przemywany podczas dojrzewania winem gronowym, albo "Krowa w popiele" i to dosłownie - bo to ser z warstwą popiołu z wędzenia innych serów.

Są też genialne kozie serki. Polecamy Rittę pieczoną i wędzoną. Pyszny fetysz kozi, czyli kawałki sera w oleju i przyprawach. Twarożki do smarowania. A dla koneserów - dojrzewające kozie sery - Koziniec, Niedźwiednik, Śmielec. 

Tylko tu spróbujesz koziej śmietany i masła. A dla tych fit, jest kefir krowi fit ;) Jest kozia bryndza, serwatka i wiele, wiele innych.


Produkt tygodnia - Ser kozi Sir Grill

W tym tygodniu ekstra promocyjną cenę 16,79 zł (poprzednio 23,99zł) ma ser  kozi Sir Grill wędzony ok. 200g Sery Łomnickie 30% rabat tylko do końca tygodnia. 


Ekologiczne borówki prosto z gospodarstwa

Jak co roku mamy BIO borówki z Borówkowego Gaju. Odbieramy je dla Was osobiście. Uprawa borówek odbywa się w systemie ekologicznym, przy wykorzystaniu bakterii probiotycznych.

To właśnie bakterie wykonują najlepszą pracę. Uprawiają ziemię, dają roślinom wszystko, co potrzebują do normalnego rozwoju, a rośliny odwdzięczają się, dając swoje owoce w najwyższej jakości zdrowotnej i smakowej.


Młoda cebula z gospodarstwa ekologicznego

U Państwa Kwiatkowskich już pojawiła się młoda cebula. Delikatna w smaku, słodka. Oprócz niej w gospodarstwie dojrzały wreszcie eko: kalarepy, cukinie (wersja 1szt i mini), ogórki sałatkowe, pokrzywa i szczaw. 

 • Gospodarstwo Ekologiczne Państwa Kwiatkowskich
 • Wysyłka w 18-19.08. (CZW-PT)
  • EKOLOGICZNE
  • POLSKIE
 • Produkt chwilowo niedostępny
 • Nowość
4,99
0

ok. 500g

 • Nowość
9,99
0
 • Krajowe
 • Wysyłka w 18-19.08. (CZW-PT)
  • EKOLOGICZNE
  • POLSKIE
5,39
0
5,99
0
8,90
0


BIO porzeczki polskie

Eko porzeczki w eko pudełkach. Dobre polskie owoce są bardzo krótko. Trzeba korzystać.


Ciastka z Dobrej +50% gratis

Dobra Piekarnia powraca do nas z fajną promocją +50% gratis. Wszystkie ciastka Lucynki 230g są w cenie 150g :) Polecamy!


EKO warzywa Poznań i Wrocław

To my! Firma rodzinna. Od początku budujemy nasz sklep wspólnie, dla Was i dla naszych dzieci :) Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :) Wspieraj rodzinny biznes :) 100% polski kapitał. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polecisz nas w "Googlach" LINK>> Asia i Mateusz

   

#wybierzBIO Ekoj.pl - E sklep bez E dodatków


Pin It


Komentarze