Dostawy na tydzień 49 :) 2-4.12 ŚR-PT

Dostawy na tydzień 49 :) 2-4.12 ŚR-PT

Ahoj! Odkrywamy dziś świąteczny harmonogram, polecamy rybne delikatesy od Rybajki oraz smakujemy się już w pierwszym grudniowym przepisie na piernik z burakiem!


Harmonogram świąteczny

Szczegółowy rozkład dostaw i terminów zamawiania dostępny jest już na stronie HARMONOGRAM. Możliwość składania zamówień z dostawą na Święta zostanie uruchomiona 30.11 o godz. 14:00.


Rybne delikatesy

Doskonałej jakości pstrągi z własnej hodowli zamknięte w słoiczkach. Niepasteryzowane, świeże. Pstrągi dojrzewające to niespotykany gdzie indziej produkt. W ofercie są również marynowane wątróbki z pstrąga i przepyszna pasta z pstrąga wędzonego. Są u nas od dwóch tygodni i rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nie ma co reklamować - już je pokochaliście! Zobacz >>


Świąteczny piernik z buraczkami

Już prawie grudzień, a na ten wyjątkowy miesiąc zaplanowaliśmy aż dwa smaczne przepisy, więc pierwszy odsłaniamy już dziś :) Zobacz >>


 

Zachęcamy cały czas do korzystania z dostaw bezkontaktowych. Wystarczy w komentarzu do zamówienia zostawić taką informację oraz wybrać przelew online. W przypadku dostaw tradycyjnych, przypominamy o możliwości płatności kartą. Terminale są na bieżąco dezynfekowane. Kierowcy noszą maseczki, do naszego magazynu wstęp mają tylko zdrowi pracownicy i dostawcy.

Zamówienia przyjmujemy obecnie bez zmian do NIEDZIELI DO 24:00.

O wszelkich zmianach będziemy natomiast informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Pozdrawiamy!

P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :)

#wybierzBIO


Pin It


Komentarze