Dostawy na tydzień 43 :) 21-23.10 ŚR-PT

Dostawy na tydzień 43 :) 21-23.10 ŚR-PT

Nowe wegańskie mięsko od Lindy McCartney

Od 1991 roku Linda McCartney z dużymi sukcesami opracowuje produkty wegańskie dla wszystkich. Ich produkcję oparto na soi i pszenicy, którym nadano odpowiednią teksturę. Wszystkie mrożonki przygotujesz w łatwy sposób w domu, że nawet prawdziwi mięsożercy mogą się nie rozpoznać. W ofercie mamy 5 wspaniałych mrożonek - nuggetsy a'la kurczak southern style, smakowite klopsiki w sosie pomidorowym, burgery i szarpane niemięso w stylu kaczki i kurczaka.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY >>

   


Przepis na październik

Październikowy przepis, w którym delikatnie akcentujemy jesienną bohaterkę - śliwkę :) Tym razem Pani Dorota wyczarowała dla nas "Bitki z polędwiczki wieprzowej z sosem śliwkowo- imbirowym i pieczonymi warzywami" Zachęcamy do wypróbowania w domu. Żeby danie nabrało jeszcze więcej kolorów - polecamy użyć dodatkowo nowości - fioletowych batatów i marchewek. Smacznego! 

   

ZOBACZ PRZEPIS >>


Red Jonaprince BIO 

Wreszcie są Wasze ulubione soczyste i czerwone jabłka Red Jonaprince. Jabłka to teraz najlepsze (oprócz śliwek oczywiście) jesienne owoce. Polskie, zdrowe, bez chemii rolnej.

ZOBACZ >>


Komunikat dot. epidemii

Powiat poznański znalazł się w czerwonej strefie. W związku z tym, zachęcamy cały czas do korzystania z dostaw bezkontaktowych. Wystarczy w komentarzu do zamówienia zostawić taką informację oraz wybrać przelew online. W przypadku dostaw tradycyjnych, przypominamy o możliwości płatności kartą. Terminale są na bieżąco dezynfekowane. Kierowcy noszą maseczki, do naszego magazynu wstęp mają tylko zdrowi pracownicy i dostawcy. 

Nasze "moce przerobowe" są znacznie większe w porównaniu z początkiem epidemii. Zamówienia zatem przyjmujemy obecnie bez zmian do NIEDZIELI DO 24:00.

O wszelkich zmianach będziemy natomiast informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że pozostaniecie w zdrowiu. Trzymajmy się razem, choć z dystansem :) 

Pozdrawiamy!


P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :)

#wybierzBIO


Pin It


Komentarze