Dostawy na tydzień 46 :) środa-piątek 13-15 listopad

Dostawy na tydzień 46 :) środa-piątek 13-15 listopad

Ahoj! Spieszymy z nową ofertą, ale najpierw bardzo ważna informacja:

DOSTAWY W NADCHODZĄCYM TYGODNIU (13-15.11)

Z uwagi na dzień wolny w poniedziałek 11.11. produkty od producenta Polskie Eko Zagrody należy zamówić wcześniej - do piątku 08.11. do godziniy 15.00. Po tym czasie możliwość zamawiania produktów z PEZ na kolejny tydzień, zostanie wyłączona.

Z kolei zamówienia zawierające produkty Rolmięs i Świeże ryby będziemy dostarczali tylko w czwartek 14.11. i w piątek 15.11. Nie będzie możliwości zrealizowania zamówień w powyższymi produktami w środę 13.11.

Dodatkowo kilku producentów zostało wyłączonych z zamawiania na kolejny tydzień. Są to Produkty Klasztorne, Biopiekarz, Eko Kniaź, Limeko, Piekarnia Gzik i surowe mięso Wasąg (z tej firmy dostępne będą tylko wędliny, które można zamówić do czwartku 07.11. do 22.00).

Wraz z dostawami 20-23.11. wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

♥ Zdrowe lizaki Mniam Mniam kojarzyć można głównie z aptek ;) U nas znajdziesz 3 smaki: truskawka, malina i mussująca wiśnia. Wszystkie z witaminami, słodzone ksylitolem - nieszkodliwe dla małych ząbków. ZOBACZ>>

     

♥ Mamy też rogale świętomarcińskie z lokalnej piekarni Anaj. Rodzinna firma z Puszczykowa co roku otrzymuje certyfikat potwierdzający ich autentyczność. Nie zawierają utwardzonego tłuszczu. Każdego dnia mamy świeżą dostawę. Rogale przyjadą do Ciebie jak najświeższe. 

♥ "W świątecznym nastroju" to nowa kategoria, która powoli wprowadza nas w najmilszy czas w roku. Stopniowo będziemy ją poszerzać o nowe produkty, a jeszcze w listopadzie uruchomimy możliwość składania zamówień na święta. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

♥ Nadchodzi też czas pieczenia pierniczków. Przyda się zapas nowej przyprawy BIO do pierniczków z wanilią Bourbon. Gotowa mieszanka uprzyjemni i skróci czas potrzebny na przygotowanie świątecznych ciasteczek.

Na zamówienia z dostawą do domu czekamy jak zwykle do NIEDZIELI DO 24:00.  

Pozdrawiamy!

P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :) 

#wybierzBIO


Pin It


Komentarze