Wielkanoc 2019

Wielkanoc 2019

Ahoj! Wielkanoc coraz bliżej i pora co nieco napisać o świątecznych zamówieniach, dostawach, produktach :)

Najważniejsza sprawa - zamówienia na Wielkanoc będzie można składać od PONIEDZIAŁKU 8 KWIETNIA DO NIEDZIELI 14 KWIETNIA DO GODZ. 24:00 - czyli standardowo zamówienia przyjmujemy po prostu do niedzieli 24:00 poprzedzającej tydzień wielkanocny.

Dostawy będziemy realizować - i tu nowość - od środy do soboty 17-20 kwietnia. W koszyku będzie można wybrać preferowany przedział dniowy.

Produkty, które szczególnie polecamy na wielkanocny stół znajdziesz w kategorii: WIELKANOC. Podzieliliśmy ją na tradycyjną i wegetariańską Wielkanoc. Są zatem kiełbasy, ale też majonezy bez jaj, zastępniki jaj itp.

Tylko w tygodniu 8-14.04 będą dostępne do zamawiania chlebki i babki wielkanocne z Piekarni Sarnowskiej oraz kiełbasa biała surowa BIO z Rolmięsu. Wielkanocne wypieki (chlebki i babki) z Sarnowskiej będziemy dostarczać w czwartek, piątek i sobotę. Chleby zwykłe dostepne są we wszystkich dostawach.

Jest też całkiem zielono w naszym krajowym warzywniaku. W gospodarstwie ekologicznym Państwa Kwiatkowskich śmiało dojrzały zioła i liście. Jest zatem wreszcie krajowy BIO szpinak, natka, melisa, mięta, oregano, szczaw, szczypiorek! O! kto wyobraża sobie święta bez szczypiorku!

Jajka dojadą, chrzan też, ćwikła jest, majonezy na stanowiskach. Bakalie czekają obok czekoladowych zajączków.

Jest ciekawostka! Wegańskie "jajka" bez jajek - vEGGs. Jedno opakowanie odpowiada 20 jajkom. Same naturalne składniki zamknięte w zabawnym opakowaniu :) Kupisz TU >>

Dostawy po Wielkanocy

22 kwietnia przypada Poniedziałek Wielkanocny, a zatem dzień wolny. Nasi dostawcy też odpoczywają. W związku z tym w tygodniu po Wielkanocy dostawy odbywają się tylko w dwa dni: CZWARTEK I PIĄTEK (25 i 26 kwietnia).

Zamówienia na większość produktów można składać WYJĄTKOWO do PONIEDZIAŁKU 22 KWIETNIA DO 24:00.

Podsumowując- aby otrzymać zakupy w tygodniu po świętach:

  • zamówienia na świeże produkty prosimy składać wyjątkowo aż do PONIEDZIAŁKU 22 KWIETNIA do 24:00
  • dostawy realizujemy tylko w CZWARTEK I PIĄTEK (25 i 26 kwietnia) – brak dostaw w środę.

Część produktów na dostawy po świętach będzie niedostępna:

  • Produkty Wasąg, Piekarnia Gziknie są dostępne w tygodniu po świętach
  • Produkty Limeko dostępne normalnie (zamówienie do CZWARTKU 18 kwietnia - DOSTAWA CZWARTEK-PIĄTEK 25-26 KWIETNIA

W tygodniu po świętach możliwe, że wystąpią większe braki świeżych produktów importowanych. Mamy nadzieję, że nie będą one nazbyt odczuwalne. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.


Pin It


Komentarze