Dostawy na 35 tydz. :) 30.08-1.09. ŚR-PT

Dostawy na 35 tydz. :) 30.08-1.09. ŚR-PT

Ahoj! Przed nami ostatni tydzień wakacji i pierwsza zapowiedź jesieni...


Dynia Hokkaido Eko od Pani Tupaj

Tak jak pierwsze nowalijki zwiastują wiosnę, tak pierwsze dynie przypominają nam o kończącym się lecie. U Pani Tupaj pojawiło się trochę nowości, a między nimi jest królowa dynia odmiany Hokkaido. Uniwersalna w kuchni. Cienka skórka, którą możesz zapiekać i jeść. Do tego delikatny miąższ. Czego chcieć więcej?


Klapsa Eko

U Pani Tupaj mamy też trochę gruszek Klapsa. Ilość niestety w tym roku ograniczona.


Brzoskwinie eko jeszcze są

Pogoda potrafi płatać figle. W mijającym tygodniu brzoskwinie nie dojrzały i przyjechały twarde. Ale akurat brzoskwinia to owoc, kóry dojrzewa doskonale po zerwaniu. Na drzewach zostało jeszcze ich sporo, także nadal mamy w ofercie i polecamy polskie brzoskwinie, niepryskane, prosto z sadu. Jeśli będą twarde, to spokojnie dojrzeją :)


Produkt tygodnia -20 %

W nadchodzącym tygodniu w promocji -20% Filet z indyka 1szt. Wiejski Stół Dr Maryniak - 29,95 zł / 700g (42,79zł /kg). Poprzednia cena 37,44zł /700g (53,49zł /kg). Rabat tylko do końca tygodnia. 


Pasternak ekologiczny

W dawnej kuchni niezwykle popularny, ale wyparty przez pietruszkę. Jest mniej aromatyczny, co może być jego zaletą, jesli chcemy, aby było go dużo w daniu. Nie przytłacza smakiem. Zrobisz zupę krem, zapieczesz, a może frytki warzywne? Pasternak nadaje się również do bulionów i na puree.


Eko fasolka masłowa płaska

U Państwa Kwiatkowskich pojawiła się dodatkowo fasolka masłowa. Z dodatkiem cząbru, będzie lekkostrawna i aromatyczna :)

 


Zdrowe nowości

  • Manufaktura Rybna
  • Wysyłka w 17-19.07. (ŚR-PT)
300g
81,97 zł / 1kg
24,59
0


Przypominamy :) Na zamówienia czekamy JAK ZWYKLE DO NIEDZIELI DO 24:00.


Dostawy chłodnicze Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Trójmiasto, Aglomeracja Śląska, Wielkopolska (wybrane miasta)


To my! Firma rodzinna. Od początku budujemy nasz sklep wspólnie, dla Was i dla naszych dzieci :) Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :) Wspieraj rodzinny biznes :) 100% polski kapitał. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polecisz nas w "Googlach" LINK>> Asia i Mateusz Leońscy

   

#wybierzBIO Ekoj.pl - E sklep bez E dodatków


Pin It


Komentarze