Dostawy na 21 tydz. :) 25-27.05 ŚR-PT Poznań Wrocław

Dostawy na 21 tydz. :) 25-27.05 ŚR-PT Poznań Wrocław

Ahoj! Świeże naturalne produkty z dostawą do domu 

Prosto od rolnika, od lokalnego producenta. Cieszymy się, że jako mała rodzinna firma, możemy wspierać również mniejszych producentów naturalnej żywności. Sprawdź jakie nowości przygotowaliśmy w nadchodzących dostawach. A jest tego trochę :)


Produkt(y) tygodnia - Szaszłyki surowe Dr Maryniak 

W tym tygodniu ekstra promocyjną cenę 29,40 zł/kg mają szaszłyki drobiowe 30% rabat tylko do końca tygodnia. Szaszłyki są już nadziane i przełożone cebulką oraz paprykami. Mięso zamarynowane w naturalnej marynacie. 

Ale żeby szaszłyki nie grillowały się w samotności, do promocji dołączają 2 inne grillowe produkty Dr Maryniak: kiełbasa biała z bazylią z mięsa niepeklowanego i karkówka w marynacie 5 plastrów.

 • Wiejski Stół Dr Maryniak
 • Wysyłka w 17-19.07. (ŚR-PT)
  • bezglutenowe
  • POLSKIE
1000g
45,99 zł / 1kg
45,99
0
 • Wiejski Stół Dr Maryniak
 • Wysyłka w 17-19.07. (ŚR-PT)
  • bezglutenowe
  • POLSKIE
350g
55,66 zł / 1kg
19,48
0

Produkt z naturalnie krótkim terminem przydatności - do poniedziałku w tygodniu po dostawie

 • Wiejski Stół Dr Maryniak
 • Wysyłka w 17-19.07. (ŚR-PT)
  • bezglutenowe
  • POLSKIE
1100g
49,99 zł / 1kg
54,99
0

zdjęcie poglądowe produktu po zgrillowaniu - kolory papryki w zależności od dostępności


Kozie sery od Pani Agnieszki Kurach powracają

Małe kózki odkarmione, trawa na zewnątrz soczyście zielona. Jest więcej mleka, więc rozpoczynamy nowy kozi sezon ;) Od Pani Agnieszki Kurach mamy dla Was kozie twarożki - naturalne i wędzone oraz ser dębowy, wędzony, głęboki w smaku. Polecamy!


Rybne nowości

Ryby surowe, ryby wędzone oraz zamknięte w słoikach przysmaki. Zdrowa dieta zakłada, że na naszym talerzu ryby powinny pojawić się przynajmniej 2 razy w tygodniu. Dodamy, że choć raz w tygodniu powinna to być ryba tłusta - bogata w kwasy omega-3 np. łosoś, halibut, makrela, śledź. 

Dlatego też nasza oferta ryb i przetworów rybnych będzie stale się poszerzać :) Miruna, makrela, sielawa, śledź, pasztet z łososia... co spróbujesz?


Chłodnik na ochłodę

Już prawie czerwiec, a to oznacza sezon na chłodniki. Na botwinkę i koperek z gospodarstwa ekologicznego musimy jeszcze chwilę poczekać. Dr Maryniak ma natomiast dla nas gotowy chłodnik z buraczków, z koperkiem. Naturalny skład, bez konserwantów. Domowy smak. My jesteśmy oczarowani :)


Warzywa i owoce ekologiczne w promocji

Mamy dla Ciebie kilka produktów w dodatkowo obniżonej cenie. Oprócz tego zawsze staramy się, aby nasza oferta warzyw i owoców eko była konkurencyjna :) I z tego co widzimy jest! Trzymamy rękę na pulsie :)


Bio sklep z dostawą do domu Poznań i okolice oraz Wrocław

To my! Firma rodzinna. Od początku budujemy nasz sklep wspólnie, dla Was i dla naszych dzieci :) Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :) Wspieraj rodzinny biznes :) Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polecisz nas w "Googlach" LINK>> Asia i Mateusz

   

#wybierzBIO Ekoj.pl - E sklep bez E dodatków


Pin It


Komentarze