Dostawy na tydzień 21 :) 26-8.05 ŚR-PT Botwinka, rabarbar i reszta

Dostawy na tydzień 21 :) 26-8.05 ŚR-PT Botwinka, rabarbar i reszta

Ahoj! Botwina, rabarbar. I tu moglibyśmy zakończyć. Bo czy nie ma lepszej zapowiedzi lata? Dobra może truskawki, ale ich nie reklamujemy, bo póki co mamy ich bardzo, bardzo mało :( (w trakcie pisania tej aktualności jeszcze są)


Botwina

Czyli robimy chłodniki. Albo tartę z sezonowymi warzywami. Albo farsz do pierogów lub pasztet wege z młodych listków. Z ciekawych inspiracji - botwinę można użyć w szakszuce. Pasuje do jajek, curry i do sałatek. Zrobisz z niej wyśmienity dodatek do kaszotto (do risotto też).

Pierwsza botwina to obowiązkowy punkt w sezonowym kalendarzu. Sami nie możemy się doczekać! 

Przy okazji botwiny, do oferty wskoczyły również krótkie ogórki (niepolskie jeszcze), bo czymże jest chłodnik bez ogórka?

  • Gospodarstwo Ekologiczne Pani Danuty Tupaj
  • Wysyłka w 11-13.08. (ŚR-PT)
    • EKOLOGICZNE
    • POLSKIE
6,90
0


Rabarbar

I znowu różowo przed oczami. Ekologiczny kompot z rabarbaru to wręcz banał, ale jaki smaczny! I absolutnie konieczny. Już nam pachnie świeży drożdżowy placek z rabarbarem. 

Co ciekawe nie do końca jasne jest, czy rabarbar to warzywo, czy owoc. W Polsce ponoć uważa się go za warzywo, ale nie kojarzymy za bardzo żeby ktoś robił drożdżówki z marchewką ;) W każdym razie do ciast jest on przeznaczony. Nawet po angielsku oprócz popularnego "rhubarb" jest druga nazwa "pieplant" - roślina ciastowa?

7,90
0


Gzik ze szczypiorkiem

To sezonowa nowość z Farmy pod Świerkami. Takie trochę danie gotowe na śniadanie ;) I gzik ekologiczny i szczypiorek ekologiczny. Tworzą naprawdę smaczną kompozycję. Polecamy!


Ekoj w drodze

Chodzą słuchy, że będziemy dostarczać nasze super ekologiczne produkty także do innego miasta :) Szczegóły już wkrótce. Nie możemy się doczekać!


Zachęcamy cały czas do korzystania z dostaw bezkontaktowych. Wystarczy w komentarzu do zamówienia zostawić taką informację oraz wybrać przelew online. W przypadku dostaw tradycyjnych, przypominamy o możliwości płatności kartą. Terminale są na bieżąco dezynfekowane. Kierowcy noszą maseczki, do naszego magazynu wstęp mają tylko zdrowi pracownicy i dostawcy.

Zamówienia przyjmujemy do każdej NIEDZIELI DO 24:00. Dostawy POZNAŃ i gminy ościenne środa-piątek.

Pozdrawiamy!

P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :) Wspieraj lokalny biznes :)

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polecisz nas w "Googlach" LINK>>

#wybierzBIO Ekoj.pl - E sklep bez E dodatków


Pin It


Komentarze