Dostawy na tydzień 50 :) 9-11.12 śr-pt

Dostawy na tydzień 50 :) 9-11.12 śr-pt

Ahoj! w tym tygodniu mamy dla Was kolejne nowości. Przyjechała spora dostawa gotowych zup grzybowych. Polecamy świąteczne herbatki. Nie zapomnijcie także o ważnych datach...


Zupy grzybowe

W tym tygodniu mamy dla Was pyszne gotowe zupy grzybowe. W słoikach, ze świetnym składem, na maśle. Kurkowa i podgrzybkowa - którą spróbujesz? Jest też przepyszna przekąska z podgrzybków. Genialna na grzanki.


Herbatki English Tea Shop

Piękne, kolorowe, świąteczne i aromatyczne zestawy herbat od English Tea Shop. Wszystkie herbatki są ekologiczne, a ich opakowania sprawiają, że świetnie sprawdzą się jako prezent pod choinką.


Mikroliście ekologiczne

Już nie kiełki, ale jeszcze nie dojrzałe warzywo. Mikroliście to coraz popularniejszy dodatek do sałatek, dań. Są nie tylko bardzo ozdobne, ale też zdrowe. W przeciwieństwie do kiełków, do ich uprawy jest już potrzebna gleba, a zjada się tylko naziemną część rośliny. Niektórzy producenci stosują uprawy bezglebowe hydroponiczne. Mikroliście charakteryzują się większą od kiełków zawartością błonnika. Nasze mikroliście mają certyfikat ekologiczny. Do wyboru mamy mikroliście groszku i jarmużu. 


Harmonogram świąteczny

Całość harmonogramu jest cały czas dostępna w zakładce News. 

Najbliższą datą, o której warto pamiętać jest...

9 grudzień 24:00 ŚRODA

Właśnie do 9 grudnia zbieramy zamówienia na Produkty Klasztorne, czyli świąteczną garmażerkę z dostawami na 16-19 grudzień. Polecamy złożyć zamówienie z dostawą na ten termin, aby mieć pewność, że wszystkie produkty dotrą. Uszka, krokiety i pierogi będą miały termin, który spokojnie wystarczy na święta. Ponadto produkty te można śmiało mrozić, jeśli mają być także na sylwestrowe biesiadowanie.

 

HARMONOGRAM CAŁOŚĆ >>


Pin It


Komentarze