Dostawy na tydzień 48 :) 25-27.11 ŚR-PT

Dostawy na tydzień 48 :) 25-27.11 ŚR-PT

Ahoj! ostatni czas obfituje u nas w wiele nowości. Zaczynamy już myśleć i świętach, zmienia nam się smak. Szukamy produktów rozgrzewających, konkretnych, czy tradycyjnych. Miłym okiem spoglądamy na rybne specjały. Częściej mamy ochotę na coś kiszonego... Wszystko mamy - z dostawą do domu. Zerknijcie co polecamy w dostawach na przyszły tydzień.

 


Kiszone kapusty Pozytywnie Zakiszeni

Kiszona kapusta w dwóch wersjach - z grzybami leśnymi i z wędzoną śliwką. Jeśli chcecie poczuć się jak przy świątecznym stole, koniecznie przetestujcie ich smaki. Kapusty są niepasteryzowane.

 


Galicyjskie Smaki

Coś dla fanów polskich ryb słodkowodnych :) Naturalny skład i pyszne receptury. Galicyjskie Smaki mają w ofercie aż 5 różnych słoików. Produkty są pasteryzowane, można śmiało robić zapasy na święta.

Pstrąg po krakowsku

Ryba po galicyjsku na ostro

Pstrąg po galicyjsku

Karp w zalewie

Karp w pomidorach

 


Rybajka

To wielkopolska hodowla pstrąga, przetwórnia, a także łowisko. Niebanalne przetwory z ryb są świeże - należy przechowywać je w lodówce. Wśród produktów takie rarytasy jak: marynowane wątróbki z pstrąga, pstrągi dojrzewające w oleju, pasta z pstrąga oraz pstrągi smażone w aromatycznych zalewach.

 


Sok grzaniec

Na koniec polecamy sok jabłkowy z przyprawami, czyli taka bezalkoholowa wersja grzańca. Można pić na zimno, ale wybornie smakuje lekko podgrzany.

zobacz>>

 


Dostawy świąteczne

Jak co roku będziemy uruchamiać opcję wcześniejszego zamówienia dostawy świątecznej. O wszystkich dokładnych terminach, do kiedy zamawiać, kiedy dostawy - poinformujemy na naszej stronie, na FB i inst oraz w newsletterach. W zeszłym roku możliwość składania świątecznych zamówień uruchomiliśmy w pierwszym tygodniu grudnia i w tym roku również planujemy zrobić to na przełomie listopada i grudnia. Dokładniejsze terminy już wkrótce. Obserwujecie nas :)

 


Zachęcamy cały czas do korzystania z dostaw bezkontaktowych. Wystarczy w komentarzu do zamówienia zostawić taką informację oraz wybrać przelew online. W przypadku dostaw tradycyjnych, przypominamy o możliwości płatności kartą. Terminale są na bieżąco dezynfekowane. Kierowcy noszą maseczki, do naszego magazynu wstęp mają tylko zdrowi pracownicy i dostawcy.

Zamówienia przyjmujemy obecnie bez zmian do NIEDZIELI DO 24:00.

O wszelkich zmianach będziemy natomiast informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Pozdrawiamy!

P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :)

#wybierzBIO


Pin It


Komentarze