Dostawy na tydzień 47 :) 18-20 listopad

Dostawy na tydzień 47 :) 18-20 listopad

Ahoj! W zeszłym tygodniu z racji dużej ilości zamówień i jednego dnia dostaw mniej, nie mieliśmy czasu skrobnąć newsa. W tym tygodniu, choć późno, poprawiamy się i polecamy Waszej uwadze dwa super wspaniałe produkty...

Suska Sechlońska

Suska sechlońska posiada Chronione Oznaczenie Geograficzne, co oznacza, że powstaje wyłącznie na określonym terenie. Proces produkcji polega bardziej na wędzeniu niż suszeniu w tzw. suśniach opalanych drewnem bukowym. Do światecznego kompotu jak znalazł!


 

Złoty zakwas z buraków

Złoty zakwas z buraków z kurkumą, imbirem i cytryną ma wszystko, czego potrzeba do zadbania o odporność.  Niepasteryzowany, żywy napój probiotyczny ma właściwości wspierające florę bakteryjną jelit. Bogaty w witaminy z grupy A, C, B, E, żelazo, potas, wapń, kobalt i biotynę. Wystarczy kieliszek codziennie rano na czczo lub po posiłku.


Dostawy świąteczne

Jak co roku będziemy uruchamiać opcję wcześniejszego zamówienia dostawy świątecznej. Pod kątem naszej logistyki, w tym roku Wigilia przypada arcytrudno, bo w czwartek :) Od jakiegoś czasu ustalamy i dogrywamy z wszystkimi naszymi dostawcami optymalne możliwości dostaw. O wszystkich dokładnych terminach, do kiedy zamawiać, kiedy dostawy - poinformujemy na naszej stronie, na FB i inst oraz w newsletterach. W zeszłym roku możliwość składania świątecznych zamówień uruchomiliśmy w pierwszym tygodniu grudnia i w tym roku również planujemy zrobić to na przełomie listopada i grudnia. Dokładniejsze terminy już wkrótce. Obserwujecie nas :)

 


Zachęcamy cały czas do korzystania z dostaw bezkontaktowych. Wystarczy w komentarzu do zamówienia zostawić taką informację oraz wybrać przelew online. W przypadku dostaw tradycyjnych, przypominamy o możliwości płatności kartą. Terminale są na bieżąco dezynfekowane. Kierowcy noszą maseczki, do naszego magazynu wstęp mają tylko zdrowi pracownicy i dostawcy.

Zamówienia przyjmujemy obecnie bez zmian do NIEDZIELI DO 24:00.

O wszelkich zmianach będziemy natomiast informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Pozdrawiamy!

P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :)

#wybierzBIO


Pin It


Komentarze