Dostawy na tydzień 45 :) 4-6.11 ŚR-PT

Dostawy na tydzień 45 :) 4-6.11 ŚR-PT

Strasznie duże promocje

Czy Halloween, czy Święto Dyni - co kto woli - jest okazja do zrobienia fajnych promocji na koniec października. Jeszcze dorzucimy tam trochę towaru, ale zachęcamy już do zaglądania na stronę PROMOCJI>> 

2 listopada odpalamy kategorię "W świątecznym nastroju", więc musimy zrobić trochę miejsca na regałach :)

 


Domowe granole

Dziś do nas przyjechały świeżutkie i nieziemsko chrupiące granole od Onlygreen Granola :) Podstawę granoli stanowią starannie wyselekcjonowane stare odmiany polskich zbóż (tzw. pra-zboża), tj. samopsza, płaskurka, odmiany orkiszu, tradycyjny owies, czy pszenica okrągłoziarnowa. Sami zajmują się produkcją płatków. Naturalnie przygotowane płatki łączone są z miodem oraz zestawem nasion i wszelakich orzechów. Na końcu wszystko jest opiekane.

Owoce są w pełni naturalne, nie zawierają konserwantów, dodatkowego cukru, ani żadnych środków chemicznych zabezpieczających ich trwałość. Dzięki procesowi suszenia mrozem nie tracą witamin, ani składników mineralnych. Zachowują również pełnię smaku i aromatu świeżych owoców.

 

 

 


Mitsuba i aksamitka

Nowości z Gospodarstwa Państwa Kwiatkowskich. Mitsuba to inaczej japońska pietruszka i jak można się domyślać, używamy jej podobnie do klasycznej natki. Jest jeden wyjątek - mitsuby staramy się nie gotować, bo traci smak i gorzknieje. Poza tym jest świetna do sałatek, zup, sushi, surówek. Ma delikatnie cytrynowy smak.

Aksamitkę natomiast znają wszyscy, choćby z przydomowych rabat. Nie każdy jednak wie, że to kwiat jadalny, pod warunkeim, że nie traktuje się jej chemią ogrodniczą. Taką naturalną aksamitkę oferujemy do sałatek lub do ozdabiania dań. Smacznego!

                                 

 


Buliony w płynie 

Świeże, ekologiczne buliony w płynie są gotowane minimum 12 godzin z wykorzystaniem kości drobiowych lub wołowych. Ekologiczne warzywa dodają aromatu i smaku. Buliony należy przechowywać w lodówce. Są świetną bazą do zup. ZOBACZ >>

 

 


Zachęcamy cały czas do korzystania z dostaw bezkontaktowych. Wystarczy w komentarzu do zamówienia zostawić taką informację oraz wybrać przelew online. W przypadku dostaw tradycyjnych, przypominamy o możliwości płatności kartą. Terminale są na bieżąco dezynfekowane. Kierowcy noszą maseczki, do naszego magazynu wstęp mają tylko zdrowi pracownicy i dostawcy.

Zamówienia przyjmujemy obecnie bez zmian do NIEDZIELI DO 24:00.

O wszelkich zmianach będziemy natomiast informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Pozdrawiamy!

P.S. Jeśli lubisz nasz sklep, polecaj nas rodzinie i znajomym :)

#wybierzBIO


Pin It


Komentarze