Dostawy na 30 tydzień :) 22-24 lipca

Dostawy na 30 tydzień :) 22-24 lipca
Przedostatni tydzień lipca przyniesie nam lokalne nowości. Bardzo nas to cieszy. Zobacz co polecamy na dostawy 22-24 lipca (środa-piątek).

BIO szalotka

Cebula szalotka BIO prosto z ekologicznego gospodarstwa Państwa Kwiatkowskich. Szalotka kojarzy się z Francją, a nasza jest właśnie francuskiej odmiany Red Sun :) Charakteryzuje się delikatnym smakiem, dlatego najchętniej jest spożywana na surowo. Szalotkę zaleca się przechowywać w chłodnym, ale trochę przewiewnym miejscu. Wytrzyma nawet kilka tygodni.

Borówka amerykańska

Borówka ekologiczna z lokalnej plantacji borówki amerykańskiej Borówkowy Gaj. Bardzo świeża i bardzo zdrowa. Podobno borówka ma dobry wpływ na pamięć. Przechowujmy ją w lodówce - wytrzyma nawet tydzień. Owoce należy myć dopiero bezpośrednio przed spożyciem.

 

Z krajowych owoców ekologicznych, polecamy jeszcze czarną porzeczkę. Warto nadmienić, że plastikowe okienko w opakowaniu jest biodegradowalne.

Pozytywnie Zakiszeni - kolejne nowości

Ocet Żywy jabłkowy i Kombucha kawowa to kolejne nowości od lokalnego producenta - Pozytywnie Zakiszonych. Osobiście uwielbiamy kombuchę kawową i choć trudno uwierzyć, to sfermentowana kawa może być naprawdę pyszna :D

Ocet żywy, czyli z żywymi kulturami bakterii. Jest niepasteryzowany. Jeśli ma być przeznaczony do picia, najlepiej pić go rozcieńczonego - np. łyżka stołowa na szklankę wody.

 

Komunikat

Informujemy, że Piekarnia Dobra ma przerwę urlopową - stąd chleby od nich są chwilowo niedostępne.


Pin It


Komentarze