Dostawy na 25-27 marca + info o bieżącej sytuacji

Dostawy na 25-27 marca + info o bieżącej sytuacji

Ahoj! Przywróciliśmy możliwość składania zamówień na kolejny tydzień. Na razie dostępne terminy to ŚRODA-PIĄTEK 25-27.03. W razie konieczności włączymy również sobotę 28.03.

Garść ważnych informacji:

• Pula dostępnych dostaw na konkretne dni ulega szybszemu niż zwykle wyczerpaniu. Robimy wszystko, aby zrealizować jak największą ilość zamówień, ale przyjmiemy ich tylko tyle ile faktycznie będziemy w stanie dostarczyć. Dlatego zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego wyłączenia możliwości składania zamówień na następny tydzień.

• Płatność w przyszłotygodniowych dostawach możliwa jest tylko online/przelewem/kartą przy odbiorze. Do odwołania nie przyjmujemy płatności gotówkowych.

• Nie przyjmujemy domówień na bieżący tydzień. Domówienia do już złożonych zamówień na dostawy 25-27.03. można składać tak długo jak długo będzie aktywna możliwość składania zamówień na przyszły tydzień w ogóle.

• W ofercie występują istotne braki asortymentowe. Będziemy uzupełniali je na bieżąco, duża aktualizacja dostępności produktów trwałych przewidziana jest we wtorek i środę (17-18.03).

• Oferta produktów świeżych będzie aktualizowana na bieżąco. W dostawach mogą wystąpić jednak większe niż zwykle braki. Sytuacja jest dynamiczna i dostawcy nie są w stanie w 100% przewidzieć co będą w stanie dostarczyć nam w kolejnym tygodniu. Tym bardziej, że ten tydzień jest wyjątkowo obfity w zamówienia i na pewno zweryfikuje przyszłotygodniowe możliwości dostawców.

Przepraszamy Was za wszelkie niedogodności, które jednak nie są w żaden sposób zależne od nas. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, za którą z całego serca dziękujemy. Życzymy dużo zdrowia!
Cała załoga Ekoj.pl :*


Pin It


Komentarze