Dostawy na tydzień 2 :) środa-piątek 8-10 stycznia

Dostawy na tydzień 2 :) środa-piątek 8-10 stycznia

Styczeń pełen promocji

Trochę musimy przewietrzyć nasze regały żeby zrobić miejsce na nowe produkty ;) Pomożesz? Przez cały styczeń będziemy dodawać produkty do działu z promocjami. To dobra okazja żeby spróbować czegoś nowego, albo zrobić zapasy ulubionych produktów.

Ważne informacje

W poniedziałek 6 stycznia przypada święto, a co za tym idzie dzień wolny u naszych dostawców. Czas zamawiania świeżych produktów i dostawy pozostają bez zmian, natomiast:

  • produkty Rolmięs - są dostępne tylko w dostawie na PIĄTEK 10 STYCZNIA
  • produkty Eko Gzik - są dostępne w dostawie CZWARTEK-PIĄTEK 9-10 STYCZNIA

Zamówienie złóż tradycyjnie do NIEDZIELI 5 STYCZNIA - dostawy ŚRODA-PIĄTEK 8-10 STYCZNIA.

Granat na zdrowie

Do naszej oferty powrócił ekologiczny granat. Ten zdrowy owoc mogą jeść wszyscy. Ze względu na dużą zawartość witaminy C warto wspomagać się nim podczas przeziębienia. Granaty są znane z bogactwa antyoksydantów - przeciwutleniaczy.

Jarmuż toskański BIO

Z nowym rokiem pojawiło się u nas nowe, ciekawe warzywo. Jarmuż toskański to odmiana popularnego jarmużu. Jego liście są ciemniejsze i podłużne, smak łagodniejszy i słodszy - bogactwo witamin zachowane. Jarmuże należą do grupy roślin krzyżowych. Swoje prozdrowotne właściwości uwalniają najbardziej gdy je zblendujemy, posiekamy, albo wyciśniemy. Polecamy jeść jarmuż ekologiczny, ponieważ to roślina podatna na wchłanianie pestycydów. Z amerykańskiej tzw. brudnej dwunastki zajmuje niechlubne 3 miejsce.

Pozdrawiamy i liczymy na kolejny wspaniały rok!


Pin It


Komentarze