Dostawy na tydzień 49 :) środa-piątek 4-6 grudnia

Dostawy na tydzień 49 :) środa-piątek 4-6 grudnia

Ahoj! Czy wszystko nabrało takiego tempa? Ciągle przyjeżdżają do nas nowe produkty, a my nie nadążamy z ich wprowadzaniem :)

♥ Bardzo ważna informacja pojawiła się w tym tygodniu w naszym sklepie. To HARMONOGRAM ŚWIĄTECZNY i możliwość składania zamówień z dostawą na Święta. Kto zatem obchodzi tradycyjną Wigilię, może już zamówić ekologicznego karpia, uszka, krokiety, kapusty, bakalie. Wszystko zmieściliśmy w naszym SKLEPIKU ŚWIĄTECZNYM, ale w zamówieniu świątecznym oczywiście mogą znaleźć się wszystkie produkty z naszego sklepu. Dokładnie to czego potrzebujesz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i szczegółowym harmonogramem zamawiania. Jak zwykle musimy trzymać się pewnych terminów, aby nasi dostawcy zdążyli przygotować produkty. Zobacz>>

♥ W Polsce grudzień bez zapachu cytrusów, to jak lato bez słońca. Poszerzamy zatem cytrusową rodzinę o ekologiczne słodkie cytryny (są słodkie), wielkie bergamotki, aromatyczne cytrony lub cedraty, pomarańcze Tacle, które wyglądają jak przerośnięte klementynki i soczyste Cara Cara. Zobacz cytrusy>>

♥ W zeszłym tygodniu polecaliśmy grzyby mrożone, a w tym mamy dla Ciebie pyszne gotowe zupy grzybowe. W słoikach, ze świetnym składem, na maśle. Kurkowa i podgrzybkowa - którą spróbujesz?

♥ Dobra wiadomość - jak liście z drzew, spadają też ceny jabłek. Teraz wszystkie BIO jabłka po 5,99 zł za kilogram :)

♥ Jak co roku na mikołajki mamy dla Was słodką niespodziankę. Do każdego zamówienia dodamy pierniczki (w tym roku po raz pierwszy w wersji wege) pieczone przez naszą Kasię. Do pierniczków dołączony będzie przepis i rabat na zakupy w sklepie Naturnik.

Jeśli szukasz jakiegoś drobiazgu na Mikołajki, koniecznie zajrzyj do naszego działu ze słodyczami >>


Pin It


Komentarze