Wirenka 0,7l nadal dostępna w sprzedaży!

UWAGA - wbrew wcześniejszym informacjom, Wirenka w butelkach 0,7l będzie nadal dostępna w sprzedaży w 2020. roku. Jej ilość może być ograniczona, jednak postaramy się zachować ciągłość sprzedaży :)

Jeżeli chcielibyście Państwo zwrócić opakowania i uzyskać zwrot kaucji, można tego dokonać na kilka sposobów:

1. Zrobić zamówienie w naszym sklepie na inne produkty, a koszt opakowań zostanie odjęty od wartości produktów z zamówienia. Ewentualny koszt transportu liczony jest normalnie, wg zasad na stronie https://ekoj.pl/dostawa,101.html po skorygowaniu wartości zakupów o zwracane butelki. W przypadku chęci skorzystania z takiego rozwiązania prosimy o informację w komentarzu do zamówienia wraz podaniem dokładnej ilości zwracanych skrzynek/butelek, a ręcznie odejmiemy ich wartość od zakupów.

2. Możemy również wysłać kierowcę po odbiór. Koszt dla każdej strefy jest taki jak w przypadku dostaw dla najniższej wartości zamówienia wg cennika na stronie https://ekoj.pl/dostawa,101.html (14,9 zł). Wówczas koszt podjazdu kierowcy odejmiemy od kwoty zwracanej za opakowania zwrotne. Jeżeli interesowałoby Państwa takie rozwiązanie, prosimy o kontakt mailowy (ahoj@ekoj.pl) bądź telefoniczny (665443565).

3. Można także przywieźć butelki samemu do naszego magazynu w Puszczykowie (po wcześniejszym umówieniu się) lub do magazynu producenta w Komornikach (ul. Fabianowska 97, 62-052 Komorniki).

W przypadku dodatkowych pytań, służymy pomocą.
Komentarze