Wirenka 0,7l dostępna tylko końca 2019!

Wg informacji jakie uzyskaliśmy dziś od producenta, woda Wirenka w szklanych butelkach zwrotnych będzie dostępna w sprzedaży detalicznej tylko do końca 2019. roku. Po tym terminie w sprzedaży pozostaną mniejsze pojemności 0,3l, które znajdą się w sprzedaży również w naszym sklepie. Sytuacja jest spowodowana brakiem butelek w odpowiedniej gramaturze w hutach szkła, które produkują butelki w tej pojemności, ale tylko w gramaturze odpowiedniej dla butelek jednokrotnego użytku. Po wstępnych uzgodnieniach z hutą, producent planuje powrót dużych szklanych butelek zwrotnych w zmienionej pojemności 1 litr do połowy 2020.

Jeżeli chcielibyście Państwo zwrócić opakowania i uzyskać zwrot kaucji, można tego dokonać na kilka sposobów:

1. Zrobić zamówienie w naszym sklepie na inne produkty, a koszt opakowań zostanie odjęty od wartości produktów z zamówienia. Ewentualny koszt transportu liczony jest normalnie, wg zasad na stronie https://ekoj.pl/dostawa,101.html po skorygowaniu wartości zakupów o zwracane butelki. W przypadku chęci skorzystania z takiego rozwiązania prosimy o informację w komentarzu do zamówienia wraz podaniem dokładnej ilości zwracanych skrzynek/butelek, a ręcznie odejmiemy ich wartość od zakupów.

2. Możemy również wysłać kierowcę po odbiór. Koszt dla każdej strefy jest taki jak w przypadku dostaw dla najniższej wartości zamówienia wg cennika na stronie https://ekoj.pl/dostawa,101.html. Wówczas koszt podjazdu kierowcy odejmiemy od kwoty zwracanej za opakowania zwrotne. Jeżeli interesowałoby Państwa takie rozwiązanie, prodimy o kontakt mailowy (ahoj@ekoj.pl) bądź telefonicznny (663190590).

3. Można także przywieźć butelki smamu do naszego magazynu w Puszczykowie (po wcześniejszym umówieniu się) lub do magazynu producenta w Komornikach (ul. Fabianowska 97, 62-052 Komorniki).

W przypadku dodatkowych pytań, służymy pomocą.
Komentarze